🌟 Квест «Маршрут здоров'я та безпеки»: друге місце за нами!
18 червня у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відбувся квест «Маршрут здоров'я та безпеки».
За результатами проходження всіх локацій студенти групи К-11 Відділення енергетичного машинобудування ВСП ТЕФК БНАУ вибороли
ІІ місце.
Вітаємо!


Молодці!


Коментарі
Дописати коментар