🌟 Квест «Маршрут здоров'я та безпеки»: друге місце за нами!

 


18 червня у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відбувся квест «Маршрут здоров'я та безпеки».

🤲Квест став не лише захопливим випробуванням, а й чудовою можливістю для студентів проявити свої лідерські якості, згуртованість та відповідальність. Кожна команда гідно представила свою академічну групу, а атмосфера заходу була наповнена позитивними емоціями, азартом та справжнім студентським драйвом.
За результатами проходження всіх локацій студенти групи К-11 Відділення енергетичного машинобудування ВСП ТЕФК БНАУ вибороли 🥈 ІІ місце.
Вітаємо!👏👏👏
Молодці!👍👍👍

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Екскурсія на м’ясопереробному підприємстві «МАРШАЛОК»

Студент коледжу здобув 3 місце на Чемпіонаті Київської області з жиму лежачи

Всеукраїнський Конкурс "ЕСЕ" на тему: "Еколог - професія майбутнього"