🌟 Квест «Маршрут здоров'я та безпеки»: друге місце за нами!
18 червня у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відбувся квест «Маршрут здоров'я та безпеки». Квест став не лише захопливим випробуванням, а й чудовою можливістю для студентів проявити свої лідерські якості, згуртованість та відповідальність. Кожна команда гідно представила свою академічну групу, а атмосфера заходу була наповнена позитивними емоціями, азартом та справжнім студентським драйвом. За результатами проходження всіх локацій студенти групи К-11 Відділення енергетичного машинобудування ВСП ТЕФК БНАУ вибороли ІІ місце. Вітаємо! Молодці!