К-31,201 — серед кращих! Вітаємо з заслуженою нагородою!

 



Ще одна приємна сторінка в історії нашої групи! 🏆

Групу К-31,201 нагороджено грамотою за високі показники у навчанні, активну громадянську позицію, творчу ініціативність, згуртованість колективу та вагомі здобутки у житті відділення енергетичного машинобудування.
Ця нагорода — результат спільної праці студентів, підтримки батьків та злагодженої роботи всього колективу.
Пишаюся нашими студентами, їхніми досягненнями, відповідальністю та активною життєвою позицією.
Щиро дякую кожному, хто долучився до цього успіху.
Нехай ця відзнака стане ще одним стимулом для нових звершень, перемог і досягнень!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Екскурсія на м’ясопереробному підприємстві «МАРШАЛОК»

Студент коледжу здобув 3 місце на Чемпіонаті Київської області з жиму лежачи

Всеукраїнський Конкурс "ЕСЕ" на тему: "Еколог - професія майбутнього"