Виховна година до Міжнародного дня захисту дітей: «Щасливе дитинство — право кожного»

 



📖 Куратори групи К-11 Максим МИДЛОВЕЦЬ, К-31,201 Юлія КУЛЬБАЧЕНКО Відділення енергетичного машинобудування ВСП ТЕФК БНАУ провели виховну годину на тему "Щасливе дитинство - право кожного".
👉Метою проведення виховної години є:
✅ розповісти студентам про їхні права й свободи, визначені Кон­венцією про права дитини;
✅ навчити правильно реалізовувати свої права;
✅ виховувати в студентів поважне ставлення до власної особистості та інших.
🤲Щасливе дитинство — це не просто відсутність турбот, а середовище, де дитина відчуває себе в безпеці, може висловлювати власну думку та розвиватися.
👉Обговорили основні права дитини:
✅ Право на життя та здоров’я: Кожна дитина має право на медичну допомогу та життя в безпечному середовищі.
✅ Право на ім'я та громадянство: Усі ми народжуємося з ім'ям та маємо право пишатися своєю країною.
✅ Право на любов і турботу: Право виховуватися в сім’ї або отримати піклування, якщо батьки не можуть цього забезпечити.
✅ Право на освіту: Держава гарантує безкоштовне навчання для розвитку здібностей кожного.
✅ Право на відпочинок та дозвілля: Ігри, творчість, спорт та повноцінний сон — невіддільна складова щастя.
✊Права дитини нерозривно пов'язані з її обов'язками — поважати права інших, старанно вчитися та дотримуватися правил.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Екскурсія на м’ясопереробному підприємстві «МАРШАЛОК»

Студент коледжу здобув 3 місце на Чемпіонаті Київської області з жиму лежачи

Всеукраїнський Конкурс "ЕСЕ" на тему: "Еколог - професія майбутнього"