Команда відділення енергетичного машинобудування здобула ІІ місце у міських змаганнях
Першокурсники Відділення енергетичного машинобудування ВСП ТЕФК БНАУ Матвій Сербін, Олексій Атаманенко, Руслан Романовський та Олексій Черненко взяли участь у Білоцерківських міських змаганнях з воєнізованого туризму зі смугою перешкод. Учасники команди долали переправи по купинах і мотузці, метали гумові ножі та гранати в умовні цілі, змагалися в лазертагу, надавали домедичну допомогу пораненому та транспортували його на жорстких ношах.
Завдяки згуртованості, відповідальності та наполегливості команда виборола почесне ІІ місце. Вітаємо наших спортсменів із чудовим результатом та бажаємо нових перемог! 

Коментарі
Дописати коментар