Команда відділення енергетичного машинобудування здобула ІІ місце у міських змаганнях




 Першокурсники Відділення енергетичного машинобудування ВСП ТЕФК БНАУ Матвій Сербін, Олексій Атаманенко, Руслан Романовський та Олексій Черненко взяли участь у Білоцерківських міських змаганнях з воєнізованого туризму зі смугою перешкод. Учасники команди долали переправи по купинах і мотузці, метали гумові ножі та гранати в умовні цілі, змагалися в лазертагу, надавали домедичну допомогу пораненому та транспортували його на жорстких ношах.

Завдяки згуртованості, відповідальності та наполегливості команда виборола почесне ІІ місце. Вітаємо наших спортсменів із чудовим результатом та бажаємо нових перемог! 🎉🏆

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Екскурсія на м’ясопереробному підприємстві «МАРШАЛОК»

Студент коледжу здобув 3 місце на Чемпіонаті Київської області з жиму лежачи

Всеукраїнський Конкурс "ЕСЕ" на тему: "Еколог - професія майбутнього"