Пам’ять заради майбутнього”: виховна година до Дня пам’яті та примирення

 




📖 Куратори групи К-11 Максим МИДЛОВЕЦЬ, К-22,101 Катерина ПАНКОША Відділення енергетичного машинобудування ВСП ТЕФК БНАУ провели виховну годину на тему "Пам'ять заради майбутнього".
Україна відзначає День пам'яті та примирення – вшановує пам'ять мільйонів людей, які загинули під час Другої світової війни.
Відзначати День памʼяті та примирення 8 травня – європейська традиція памʼятання про Другу світову війну, яку українська держава послідовно впроваджує після Революції гідності. Це означає, що ми вшановуємо всіх, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв, беремо до уваги всі аспекти війни, акцентуємо на її людському вимірі та завданих стражданнях.
В умовах повномасштабного вторгнення цей день – як нагадування про те, що немає більшої цінності, ніж життя під мирним небом, на рідній землі.
За це зараз бореться вся Україна.
Перемогли нацизм – переможемо і рашизм!
Слава Україні і вічна пам'ять полеглим у тій війні!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Екскурсія на м’ясопереробному підприємстві «МАРШАЛОК»

Студент коледжу здобув 3 місце на Чемпіонаті Київської області з жиму лежачи

Всеукраїнський Конкурс "ЕСЕ" на тему: "Еколог - професія майбутнього"